Ochrana majetku

Ochrana majetku

Bezpečnostní kamery do rodinného domu patří prakticky stejně, jako okna nebo dveře. V době, kdy je ohrožen rodinný dm každých několik minut je praktická ochrana domu pomocí kamerového systému nezbytná.

Výhody jsou jasné, můžete se kdykoli podívat, co se v okolí domu děje, pokud dojde například k ohlášení od zabezpečovacího systému. Nejen v těchto případech je kvalitní kamerový systém Ostrava velmi žádoucí pomocí. Například pokud si děti hrají na zahradě, můžete se na ně přes kamery podívat a zkontrolovat, že jsou v bezpečí. Nebo pokud jste na dovolené a doma je ohlášena silná bouřka nebo vítr, opět máte situaci velice rychle pod kontrolou. Tohle jsou jen některé z mnoha scénářů, které dávají smysl.

Spolehlivé kamerové systémy Ostrava se projektují a instalují nejlépe při stavbě nebo rekonstrukci rodinného domu. Největším důvodem je kabeláž, kterou je nutno připravit a roztáhnout po celém objektu. Pro každou kameru je nutno připravit kabel, který povede od kamery k záznamovému zařízení. Toto záznamové zařízení je vhodné umístit třeba na půdu nebo někam, kde je přívod od internetového poskytovatele. Od záznamového zařízení pak povede kabel třeba k TV nebo monitoru, pokud chcete záznamové zařízení připojit přímo na televizi.

Ale není to podmínkou, záznamové zařízení pro kamerový systém můžete ovládat naprosto jednoduše a v plném rozsahu také z mobilního telefonu nebo počítače a tabletu. Bude to i jednodušší v tom, že je záznamové zařízení ochráněno svým umístěním. Nezvaná návštěva ho pak nemůže ukrást ani poničit. Takže pokud máme kabeláž připravenou, je také vhodné myslet na prostupy fasádou. Před instalací fasády je dobré umístit speciální průchodky pro kabeláž, které zajistí, že nevznikne tepelný most při pozdější montáži samotných bezpečnostních kamer.

Jakmile jsou kabely připraveny, přichází na řadu samotná montáž kamer. Bezpečnostní IP kamery se nainstalují do rohů domu tak, aby pokrývaly veškerý požadovaný prostor. Samozřejmě podle typu prostoru bude určen počet kamer. Někdy stačí dvě kamery, jindy pro rozsáhlé rodinné sídla instalujeme i kamer deset.

Pokud požadujete, můžeme doporučit také kamery vhodné pro vnitřní prostředí. Třeba kamery do vstupu objektu na vstupní chodbu a podobně. Veškeré kamery v kamerovém systému s spojí s nahrávacím zařízením, které nahrává obraz po dobu, kdy je dispozici místo na pevném disku. Jakmile míst dojde, vymaže se poslední půl dne a nahrává se dál Tento proces je zcela automatický a není třeba jej kontrolovat. Jako uživatel kamerového systému máte v podstatě jedinou úlohu, občas se podívat, že kamery fungují a obraz se nahrává.

Na každé kameře můžeme nastavit zvlášť nahrávání při detekci pohybu. Protože někdy je takto funkce zbytečná, především pro venkovní prostory, nahrává se v kuse. Tím je vidět veškerý kontext, odkud někdo přišel, kam šel a podobně. Samozřejmě je tím také dáno množství záznamu, které se uchová.

Ochrana rodinného domu pomocí bezpečnostních kamer je dnes je samozřejmá a poskytuje další úroveň ochrany majetku. Doporučíme se obrátit na specializované instalační firmy, protože jedině tak dostanete nejvyšší míru možností a schopností z nastavení jak samotných zabezpečovacích IP kamery, tak záznamového zařízení pro kamerový systém.

Ještě je vhodné zmínit, že instalace aplikace do mobilního telefonu nebo tabletu je snadná, nastavení již je trochu složitější, ale není problém tímto nastavením provést vzdáleně po telefonu.

Návštěvní kniha
Jméno
Vzkaz
Ochrana    Opište číslo z obrázku:        
Vzkazy:

Fila
Kamery jsou super, Díky za instalaci

slama
kamery

Petr Maly
Super tenhle jednoduchy set, fakt doporucuji. Naprosto jednoduche nastaveni a funguje bezvadne !!!

Jana
Koupili jsme ho taky a dobrá zkušenost, může jen doporučit. Na mobilu je sledování fatu super.